O NÁS


Reštaurácia Modrá ryba

Reštaurácia sa nachádza neďaleko Štúrova (7 km), priamo v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov s výhľadom na Dunaj a okolie, obľúbená pre turistické chodníky a cyklo-trasy. Dostanete sa do nej autom a pohodlne zaparkujete na parkovisku pre hostí. Ak sa do nej vyberiete hromadnou dopravou, z autobusu vystúpite pred reštauráciou.

Gastronómia

Či je to už rodinný obed, obchodné stretnutie alebo večera s partnerom - nenechajte nič na náhodu. Rezervujte si stôl a my pre Vás pripravíme priestor podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Reštauráciu charakterizuje výborná dostupnosť. Dostanete sa do nej autom a pohodlne zaparkujete na parkovisku pre hostí. Ak sa do nej vyberiete hromadnou dopravou, z autobusu vystúpite pred reštauráciou.

Svadby

Svadba - najkrajší deň v živote dvoch ľudí, ktorý si zaslúži pozornosť. Prežite ho s vašimi blízkymi na mieste pod burdovskými vrchmi, ktoré splýva s prírodou. Výnimočné prostredie nielen reštaurácie, ale aj celého areálu s obľubou vyhľadávajú páry na organizovanie svadieb. Pridanou hodnotou reštaurácie je obrovská terasa s priamym výhľadom na ostrihomskú baziliku, kde je možné organizovať aj civilný sobáš pod holým nebom.

Váš prehliadač nepodporuje HTML5 canvas tag.
2
SÁLY
Váš prehliadač nepodporuje HTML5 canvas tag.
40
STOLOV
Váš prehliadač nepodporuje HTML5 canvas tag.
150
MIEST NA SEDENIE